1 вересня у Мізоцькій школі-інтернаті відсвяткували День знань

У будь-якій школі цей день - день вітань. Діток і батьків, а також колег привітала зі святом директор школи Оксана Василівна Киричук. А Благочинний Здолбунівського району УПЦ КП, митрофорний протоієрей Павло Джура та протоієрей Мізоцького храму Різдва Пресвятої Богородиці Олег Гаркавий привезли із собою надзвичайно потрібний подарунок - пральну машину та два фітбольні м'ячі. Вони благословили дітлахів і працівників закладу на плідну й мирну співпрацю. Представники міжконфесійної Міжнародної місії "АГАПЕ" теж під час кожного свята не минають нашого закладу. І цього разу вони не позбавили вихованців своєї уваги.

Привітали цього дня і педагогічних працівників школи. Подяки за активну участь у культурному житті селища отримали учасники співочого тріо "Кришталеві роси" Богдана Гаркава, Наталя Гаврилюк та Ольга Овсійчук, а також педагог-організатор Ксенія Куцелюк. Квітами були обдаровані й Олена Денисюк, Любов Наконечна, Оксана Михальчук, Оксана Московець, Світлана Климчук, Тетяна Капітула, Марія Корольчук, Людмила Лавренюк. Цього року вони здобули дипломи спеціалістів-дефектологів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.