Любов до України носимо в серцях

23 лютого у комунальному закладі «Мізоцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради відбувся фестиваль  дитячої творчості «З Україною в серці».

Вихованці школи танцювали з тканиною, рушниками, квітами. Вони співали патріотичні пісні, натхненно декламували поезії і прозу, вправлялися у мистецтві пантоміми.

Тематика номерів розгорнулася від прославлення українських народних звичаїв, оспівування краси природи нашого краю до скорботи і жалю за втраченим «цвітом» України – її захисниками, які щоденно гинуть у зоні АТО.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих Героїв. Свято закінчилося презентацією дитячих малюнків, які вихованці створювали впродовж кількох тижнів  для вояків. Згодом, завдяки волонтерам, їх передадуть на схід України.