Випускні зорі засяяли для найменших: 29 травня із садочкової групи "Сонечко" випурхнули малюки

NoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNone

Садочкова група "Сонечко" запросила гостей на справжній випускний бал.

Дівчатка у пишних вуалевих сукнях, хлоп'ята у строгому одязі з метеликами були комічні, як і будь-які інші діти на важливому заході. Там вони завжди намагаються показати себе дорослими і кумедно копіюють вихователів та батьків.

Весь випускний бал був пронизаний зірковим часом. Зорями прикрашена сцена, зорями стали діти. Виступаючи вони мріяли, хто ким буде: моряком, перукарем, актором чи учителем.

Цікавим був діалог неосвіченого Джека-Горобця, що хотів навчитися читати карти, та мудрого Звіздаря. Мудрець на прикладі пірата вдало підвів дітей до того, що аби здобути якусь професію та навчитися щось робити, то треба в школі все старанно вчити.

Діти і батьки були в захваті від свята - мами танцювали з донечками, а ті робили вигляд справжніх леді. Хлопці плавали на кораблі у морських просторах...

Усі дітки отримали дипломи випускників дитячого садка і з гордо піднятими головами рушили додому.

Садочку, прощавай, здрастуй, школо!