У Мізоцькій спеціальній школі місячник здорового способу життя завершили учнівськими флешмобами

NoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNone

У Мізоцькій спеціальній школі вересень став місяцем здорового способу життя.

Організатори запланували для школярів чимало пізнавальних та розважальних заходів, які не лише принесли користь та задоволення дітям, а й учили їх любити рух, жити у згоді із природою, здорово харчуватися, оберігатися укорінення шкідливих звичок та любити життя.

Було проведено турнір із футболу між учнями й учителями та змагання із шашок серед школярів. На естафетах "Веселі старти" позмагалися діти як молодші, так і старші. А флешмоб станцював кожен клас наприкінці місяця.

Крім того, шкільна психологиня провела для старшокласників заняття, під час якого показала згубність вживання молодим організмом тютюну, алкоголю та наркотиків.

Загалом, місячник здорового способу життя був динамічним і цікавим як для школярів, так і для педагогів.