Натуралістичний вересневий проект "Природа і фантазія" завершили однойменною виставкою

NoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNone

Вересень порадував нас хорошою погодою. Листя на деревах пожовкло-почервоніло, на городах виросли поважні гарбузи, чудернацька морква та чудові квіти.

Впродовж першого місяця осені педагоги зі своїми підопічними готували чудові вироби у ході натуралістичного проекту "Природа і фантазія".

Учасники з кожного класу за допомогою мозкового штурму запланували свої доробки і... закипіла робота. Школярі, хто де бачив, збирали і сушили пелюстки від квітів, їх суцвіття, шукали чудернацькі плоди, мох, листя і майстрували, майстрували, майстрували...

До Дня вчителя було презентовано виставку проектних експонатів від кожного класу. Діти постаралися, вихователі теж, і презентація вийшла чудовою. Фантазія наших школярів не спить!