Члени комісії дисципліни і порядку учнівського самоврядування закладу провели заняття "Булінг під забороною"

None

25 жовтня у Мізоцькій спеціальній школі відбулося чергове заняття «Булінг під забороною» із серії «Булінгу – ні!».

Провели його члени комісії дисципліни і порядку учнівського самоврядування закладу та голова учкому.

До відома школярів була представлена інформація про поняття «булінг», його особливості та види, різницю між булінгом і необережним вчинком чи словом та правову відповідальність за вчинення такого роду порушень закону.

На закріплення із учнями провели бесіду та дали змогу переглянути мультфільм про переваги й користь вирішення конфліктних ситуацій мирним шляхом.

Наприкінці діти заповнили анонімні анкети та висунули пропозицію підготувати на розгляд комісії дисципліни і порядку кандидатури учнів-медіаторів у кожному класі, які б спостерегли заздалегідь конфліктну ситуацію булінгу, яка нерідко може бути майстерно прихованою.