28 листопада дев'ятикласники частували варениками у себе на гостині "Слава українській хаті, де вареник на столі"

NoneNoneNoneNoneNoneNoneNone

Справжній український традиційний "обід" із варениками, приправленими гострим народним гумором, чекав на глядачів в актовому залі Мізоцької спеціальної школи 28 листопада.

Зал розцвів кетягами калини, вишиваними рушниками, скатертинами, полив'яними горщиками та рум'яними дівчатами-хлопцями у традиційному вбранні.

За допомогою влучних жартів, повідомлень про особливості приготування вареників, порівняння нашої традиційної страви із російськими пельменями та італійськими равіолі діти показували шанобливе ставлення до українських традицій, обрядів, оберегів, побуту нашого народу. На сцені готували вареники із різноманітними начинками: від сала і до полуниць. Там вирувало українське життя з його барвистим начинням, словом "з перцем", запальним танцем та майстерно зліпленим вареником!

Наприкінці заходу гостей пригостили запашними "боканчиками"-варениками, які міг покуштувати кожен охочий.