Відбувся фотоконкурс "Візерунком долі вишита сорочка"

NoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNone

Новий штам коронавірусу - жахливе явище, та, попри це, ми маємо оптимістично жити поруч із ним. І, дотримуючи заходів безпеки, продовжуємо вчитися, креативити, веселитися, оскільки життя шкільне невблаганно минає.

До "вишиваного" фотоконкурсу педагоги-організатори школи запросили всіх учасників шкільного життя. Позували класні колективи на свіжому повітрі, серед буйноцвіття осінніх квітів, у променях теплого сонця.

Діти із захватом допомагали придумувати сюжет для фото, нашвидкуруч створювали власні фотозони. Тепер учні і педагоги можуть отримати задоволення від перегляду фото класу як на шкільній виставці, так і на сторінці сайту. Адже переможцями є всі!