У Мізоцькій спеціальній школі долучилися до акції зі збору коштів для онкохворих дітей "Копійки рятують життя" благодійного фонду "Скарбниця надії"

None

За інформацією сайту "Суспільне Рівне", "ідея заходу з'явилася тоді, коли Національний банк із 1 жовтня анонсував вилучення з обігу монет номіналом у 25 копійок".

Відсьогодні такі монети можна обміняти лише у банках протягом наступних трьох років. Кожен небайдужий зможе принести свою частку, кинути у скарбничку, що знаходиться біля центрального входу у Мізоцьку спеціальну школу і допомогти таким чином важкохворим діткам видужати.

Акція відбуватиметься до 31 жовтня, потім гроші відсортують і обміняють у банку. Виручені кошти одразу ж підуть на лікування онкохворих малюків.

У кожної дитини має бути віра у видужання!