30 грудня учням старшої ланки закладу було проведено ігровий відеоінструктаж "Обережно! Зимові канікули!"

None

Попереду зимові канікули. І, окрім коронавірусної інфекції, на учнів удома чигатимуть інші різноманітні небезпеки.

З метою повторення правил безпечної поведінки у екстремальних ситуаціях і для їх запобігання, педагоги-організатори Оксана Омельчук та Руслана Кітлик провели учням-старшокласникам закладу відеоінструктаж із ігровими моментами.

Він дав змогу продемонструвати дітям окремі ситуації: поведінку під час пересування вулицями населеного пункту, користування різноманітними приладами, правила поведінки біля водойм, під час ожеледиці, з незнайомцями тощо.

На закінчення заходу діти в ході інтерактивних вправ мали змогу узагальнити і пригадати правила безпечної поведінки у небезпечних ситуаціях.