Автомобілісте, мене вже буде видно і вночі! Учні закладу виготовляли світловідбивальні елементи разом із поліцією.

NoneNoneNoneNoneNone
Що зробити дитині, аби не потрапити під авто у темний час доби? Звісно ж, одягнути світловідбивальні елементи!
22 лютого у рамках акції "Будь видимим на дорозі" правоохоронці Здолбунівщини разом із учнями 10 класу Мізоцької спеціальної школи майстрували світловідбивальні стрічки - у вигляді лінійки, що скручується. Такі "аксесуари" діти зможуть носити на нозі, руці або у вигляді брелока. Завдяки стрічкам вони завжди будуть видимими на нічному шляху.
Також працівники відділення №6 Рівненського районного управління поліції разом із начальником сектору реагування патрульної поліції капітаном поліції Антоном Демченком і з інспектором сектору ювенальної превенції Рівненського районного управління поліції капітаном поліції Вікторією Рябущиць привезли дітям солодкі подарунки.

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 року №1105 визначено, що пішоходи мають використовувати світлоповертальні елементи або бути в одязі, який має такі елементи.