Віднині співпрацюємо з Інститутом спеціальної педагогіки і психології М.Ярмаченка НАПН України

NoneNoneNone

Співробітництво нашої школи з вищими освітніми закладами продовжується!

Укладено угоду про творчу співпрацю: Мізоцька спеціальна школа та відділ логопедії Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України надалі спільно розроблятимуть стратегічні напрями розвитку спеціальної освіти з метою реалізації державної політики у сфері навчання і виховання дітей із особливими освітніми потребами, моніторитимуть стан та розвиток системи спеціальної освіти, скеровуватимуть роботу у напрямку забезпечення наукового і програмно-методичного супроводу діяльності Мізоцької спеціальної школи та впровадження у практику закладу інноваційних освітніх технологій тощо.

Попереду - вже заплановано кілька спільних заходів!