28 листопада на базі комунального закладу "Мізоцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів" Рівненської обласної ради відбувся обласний семінар-практикум "Розвиток мовленнєвої активності у дітей із тяжкими порушеннями мовлення". Серед учасників - завідувач ОПМПК Надія Іванівна Шагай, консультанти ОПМПК та завідувачі районних ПМПК.
- Наші педагоги вміло виконують свою роботу, знають, як спрямувати корекційний процес з усіма позитивними наслідками для дитини, - наголосила на відкритті семінару директор школи-інтернату Оксана Василівна Киричук. - Зокрема, протягом 2016-17 навчального року із закладу вибув 51 вихованець із діагнозом "Корекція відбулась", що є, безсумнівно, хорошим результатом.
Цього дня у творчих майстернях педагогів школи-інтернату гості мали змогу на власні очі побачити послідовний процес формування мовленнєвої активності у дітей з тяжкими порушеннями мовлення від дошкільних груп до старших класів.
Зокрема, майстерність формування та розвитку мовленнєвої активності у молодших школярів на корекційно-розвитковому занятті з логоритміки показала учитель вищої категорії Богдана Гаркава на уроці "Свято жовтої барви".
А результатом щоденної праці педагогічного колективу школи учасники семінару змогли насолодитися під час музично-драматичної композиції "Осінь, барвами заграй", де учні в акторській грі вміло висловлювали свою думку.
- Комусь із дітей потрібне інклюзивне навчання, комусь - індивідуальна форма, але є багато дітей, яким необхідно саме корекційне навчання у спеціальному закладі, такому, як Мізоцька школа-інтернат для дітей із тяжкими порушеннями мовлення, - зазначила завідувач ОПМПК Надія Іванівна Шагай. - Оскільки тут прослідковується система в роботі і присутні висококваліфіковані спеціалісти, чия робота цілеспрямовано скеровується адміністрацією закладу.