Спеціальна школа в смт Мізоч
Рівненської обласної ради

Відео

Зі світу по сітці

 

27 травня 2016 року у Мізоцькій школі-інтернаті відзначали День патріотизму і плели маскувальну сітку

 

Як треба піклуватися про солдат АТО, знають у школі не лише працівники, а й учні. Так, на передовій знаходиться брат учениці 6-го класу Оксани Александрович, там само – брат п’ятикласника Назара Горбатка. Також захищають східні кордони нашої держави і працівники закладу – Сергій Шолудько та Леонід Паламарчук. І вже котрий місяць терпляче чекають повернення своїх чоловіків вчителька початкових класів Тамара Улянич та вихователь Ганна Балащак.

Тому керівництво школи-інтернату намагається організувати будь-яку можливу допомогу учасникам АТО: харчі, одяг, і навіть власноруч сплетену маскувальну сітку.

Виготовлення цього незамінного засобу показово відбувалося у Мізоцькій школі-інтернаті в День патріотизму, 27 травня. Спочатку на святковому концерті вшанували і помолилися за полеглих воїнів, возвеличили мужніх і терплячих оборонців України, наголосили на потребі в патріотизмі як неодмінному атрибуті незалежної держави. А потім приступили до основного – плетіння маскувальної сітки, яку подарують одному із рівненських підрозділів командування «Захід» на Схід. До спільної роботи учнів і працівників школи долучилися й гості свята: голова Рівненської облради Михайло Кириллов, голова Здолбунівської райради Василь Тимощук, депутат Рівненської облради Йосип Гаврищак та селищний голова Мізоча Богдан Похилюк.

-        Ми хотіли залучити якомога більше людей до виготовлення цієї сітки, - пояснює суть заходу директор Мізоцької школи-інтернату Оксана  Киричук. – Щоб до плетіння доклали своїх зусиль не лише старшокласники, а й гості. Аби кожен, хто зав’язав вузлик на цій сітці, автоматично передав свою енергетику воїнам, власну молитву за мир і спокій у нашій країні.

-        Це буде вагомий вклад дітей у захист своєї держави, - переконаний Михайло Кириллов. – Саме так можна виховати молоду націю патріотів.

Оксана ОМЕЛЬЧУК, вихователь Мізоцької школи-інтернату